Gry Automaty Diamenty

autor:

Super Automaty Diamenty Każdy fan maszyn slotowych, który znudził się już nieco klasykami w stylu sizzling hot, ma teraz okazję wypróbować coś nowego. Gry automaty diamenty, to nowa aplikacja, będąca powiewem świeżości wśród maszyn tego typu. Co więcej, niektóre kasyna umożliwiły pobranie tej gry na androida i inne kompatybilne tablety i telefony. Tak więc można się cieszyć świetną rozrywką zawsze, kiedy ma się na to ochotę, niezależnie od pory dnia czy nocy i miejsca, w którym się znajdujemy. Po prostu kiedy mamy ochotę pograć, wyciągamy telefon, uruchamiamy diamentowy automat i cieszymy się zabawą, jakiej nam dostarczy.

Gry automaty diamenty, to też znakomita okazja, by wkręcić do zabawy znajomych i przyjaciół. Dzięki specjalnym dodatkom do tej aplikacji można prowadzić statystyki, kto zdobył najwięcej błyszczących klejnotów, które podobno są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Te piękne kamienie stały się inspiracją nie tylko dla twórców automatów hazardowych typu slot. Od zeszłego roku bowiem zaczęto wprowadzać automaty z prawdziwymi diamentami, diamentową biżuterią, monetami ze złota i srebra, ozdobionymi motywami religijnymi. Oczywiście nie maiło to miejsca w naszym kraju, lecz w ekscentrycznych Indiach, gdzie skrajna bieda przeplata się z bajecznym bogactwem. Pierwsze tego typu urządzenie stanęło w Bombaju, a właściwie, po zmianie nazwy Mumbaju. Właścicielem „diamentomatu” jest firma jubilerska Gitanjali. Gala inauguracyjna była prawdziwą sensacją, a uświetniały ją największe gwiazdy Bollywood. Firma zapowiedziała także, że wkrótce ma zamiar wprowadzić takie automaty w supermarketach, na lotniskach i w świątyniach na terenie całych Indii. Ten dość oryginalny pomysł pewnie nie był by możliwy do zrealizowania w Polsce, pamiętamy jeszcze kilka afer związanych z rozpruwaniem bankomatów, lub też wyrywaniem ich za pomocą auta, zapewne więc i automaty z diamentami znalazłyby wielu amatorów. Jednak nie warto rozprawiać nad niechlubnymi wyczynami niektórych rodaków, lepiej pomyśleć, że kiedyś i u nas będzie można postawić takie urządzenie, tak by było bezpieczne i dawało radość tym, którzy mogą sobie pozwolić na korzystanie z niego.

A dla tych, których obecnie na kolie, pierścienie, czy koczyki z diamentami nie stać, pozostają gry automaty diamenty, dające zupełnie za darmo możliwość świetnej zabawy ze znajomymi lub samotnie i zbierania wirtualnych klejnotów całymi setkami. Warto więc się odprężyć i zająć grą, przynajmniej póki nie zbierze się fortuny na podróż do indyjskiego „diamentomatu”.

opublikowano 04/07/2013 7:05

Podobne artykuły