Gry Automaty Na PC

autor:

Gry automaty na PC to najnowsza opcja związana z maszynami hazardowymi. Daje ona możliwość pobrania swoich ulubionych automatów na komputer i cieszenia się nimi, zawsze kiedy tylko ma się na to ochotę i chwilę wolnego czasu. To wielce korzystne rozwiązanie dla wszystkich fanów automatów, ponieważ pozwala na jeszcze szybszy dostęp do gry i lepszą jej jakość. Dzięki temu unikamy procesów rejestracji i logowania się na swoim koncie, czyli tego co najbardziej denerwuje i opóźnia rozpoczęcie gry, lub też wyszukiwania w sieci ulubionej maszyny, co może być kłopotliwe, zwłaszcza, gdy nie mamy jej w zakładkach, a nie pamiętamy strony, z której korzystaliśmy wcześniej.

Pobierz Na PC

W zasadzie gry automaty na PC możemy podzieli na dwa rodzaje. Po pierwsze będą to oprogramowania udostępniane przez kasyna, umożliwiające normalną rozgrywkę na pieniądze, pozwalające uniknąć problemów z graniem w sieci takich jak długotrwałe logowanie, czy spowalnianie przeglądarki. Także jakość gry po zainstalowaniu kasynowego oprogramowania znacznie wzrasta. Ogółem mówiąc wszystko działa sprawniej, szybciej i wygląda znacznie lepiej niż gra bez ściągniętego na komputer oprogramowania. Drugim rodzajem automatów do pobrania są symulatory maszyn hazardowych. Wszystko w nich wygląda tak samo, jak w normalnych automatach, mają piękna grafikę, a po ich zainstalowaniu nie potrzebujemy nawet działającego Internetu, aby móc grać. Niestety mają one jedną podstawową wadę, która dyskwalifikuje je w oczach pewnych graczy, mianowicie nie wypłacają wygranej. A raczej wypłacają, ale nie tak jakby sobie tego niektórzy życzyli. Mianowicie wygrywa się punkty, które pozwalają przedłużyć trwającą rozgrywkę, a to niestety nie wszystkich satysfakcjonuje. Według mnie jest to tak samo dobra i emocjonująca forma gry, jak i ta na pieniądze, ale zdaję sobie sprawę, że nie przekonam do niej zatwardziałych fanów gry na pieniądze. Innym jednak bardzo polecam pobranie i wypróbowanie takich symulatorów, bo naprawdę bardzo pomagają się odprężyć i psychicznie odpocząć po stresującym dniu, czy dużym wysiłku intelektualnym bądź fizycznym.

Poza tym pamiętajmy: to, że ściągniemy sobie gry automaty na PC do niczego nas nie zobowiązuje. Jest to taki sam program, jak każdy inny, więc w razie niezadowolenia można go po prostu odinstalować i usunąć, a nie zostanie po nim ani śladu. Nie trzeba się więc zastanawiać i w nieskończoność kontemplować nad pobraniem, gry automaty nie gryzą, nie są zawirusowane i żadnej krzywdy komputerowi nie uczynią.

opublikowano 05/07/2013 6:11

Podobne artykuły