Gry Automaty Online Darmowe

autor:

Gry automaty online darmowe – ta krótka fraza pozwala na uzyskanie dostępu do niezwykłej rozrywki, która porywa i zaskakuje, kradnąc każdą wolną chwilę swoim wielbicielom. Maszyny hazardowe to wspaniała zabawa, znana od bardzo wielu lat, a podstawowym czynnikiem decydującym doniosłości ich sukcesu jest szczęście. Oczywiście chodzi mi o szczęście rozstrzygające o wyniku gry, dzięki któremu staje się ona ciekawa, bo nieprzewidywalna. Grając na maszynach hazardowych nie mamy gwarancji sukcesu, nie możemy opracować najlepszej metody czy taktyki, bo wynik i tak będzie zupełnie przypadkowy. A jak powszechnie wiadomo przypadki chodzą po ludziach – i te pozytywne i, niestety, negatywne.

Jednakże gry automaty online darmowe nie są bynajmniej jedyną rzeczą rządzoną przez przypadek, która tak fascynuje ludzi. Nasz dziwny gatunek zawsze przejawiał upodobanie do dopatrywania się w rożnych przypadkach przejawów sił wyższych, emanacji Wszechmogącego czy objawienia przyszłych zdarzeń. Już w czasach starożytnych w wielu kulturach rozwinęło się wróżbiarstwo, przy pomocy którego niejednokrotnie podejmowano decyzje, rozstrzygające o losie całych narodów. Najbardziej znanymi starożytnymi metodami wróżenia była ornitomacja, czyli wróżenie z lotu ptaków, haruspicja, czyli czytanie z wnętrzności i piromancja – wróżenie z ognia. W późniejszym czasie pojawiło się także wróżenie z run i kości, co oznaczało rzucanie pewnej ilości małych przedmiotów, w przypadku run opatrzonych symbolami, i przepowiadanie zdarzeń z ich układu. Następnym sposobem na odkrywanie nieodgadnionego były karty, a zwłaszcza karty tarota, które zresztą do dziś cieszą się ogromnym zaufaniem i popularnością. Jeżeli komuś wydaje się, że tylko szaleńcy wierzą w przypadek, odpowiem, iż nawet nie podejrzewamy jak wielki miał on wpływ na naszą historię. Wystarczy tu przytoczyć choćby przykład Napoleona Bonaparte, który wywróżył przegranie bitwy pod Waterloo ze… swojego posiłku. Niezależnie od tego jak brzmi to dla nas dziś, tak właśnie było, dostał on bowiem swego szczęśliwego kurczaka marengo, zaserwowanego nie tak, jak należy i wiedział już, że to koniec. Obecnie najlepszym dowodem na ufanie i fascynację przypadkami jest to jak ogromną popularnością cieszą się programy typu „ezo”.

Niemniej jednak gry automaty online darmowe lubimy nie tylko ze względu, na to, że mamy do nich dostęp w domu i to bezpłatnie, ale właśnie przez to, że ich wynik jest niezależny od nas, lecz od siły, której po dziś dzień nikt nie pojął, nie ogarnął swoim umysłem i nie zrozumiał.

opublikowano 08/07/2013 6:14

Podobne artykuły